Misafir Yazarlık


Biz Diyoruz Ki okuyucularımızın bilgi ve tecrübeleri, gözlemleri ve bizlerle paylaşmak istedikleri bizim için önemlidir. Bu görüş çerçevesinde Misafir Yazarlık sistemimizi hayata geçiriyoruz ve siz değerli okuyucularımızın yazılarına sosyal paylaşım platformumuzda yer veriyoruz.

Misafir Yazarlık Nedir ?

Misafir yazarlık, okuyucularımızın hazırladıkları görsel ve yazılı konuların sosyal paylaşım platformumuzda yayınlanması ve okuyucularımızın beğenisine sunulmasıdır.

Misafir Yazarlığın Faydaları Nelerdir ?

Misafir yazarlık yolu ile fikir ve görüşlerinizi, bilgi ve birikimlerinizi diğer okuyucularımıza iletebilir, bir web sayfanız yada bloğunuz varsa reklamınızı yapabilir ve sayfa trafiğinizi arttırabilirsiniz. Bunların yanında Misafir Yazarlarımıza özel kampanya ve sürprizlerimiz den faydalanabilirsiniz.

Misafir Yazarlık Kriterleri Nelerdir ?

Kullanım Şartlarımız da sunduğumuz gibi herhangi bir etnik grubu, kökeni, dili, dini, ırkı aşağılamamak rencide etmemek kaydı ile yazılarınızı ve görsellerinizi bize gönderebilir diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz. Oluşturduğunuz içerik kesinlikle nefret veya şiddet içeren yazılar yada görseller olmamalıdır. Nefret, şiddet, kötü alışkalıklara yönlendirme ve pornografik yayınlar haricinde oluşturduğunuz bütün içerikler tarafımızdan kontrol edilip yayınlanacaktır.

İletimi Kriterlere Göre Oluşturdum Size Nasıl İletebilirim ?

Kriterlerimize uygun olarak oluşturduğunuz içeriğinizi yazı, görsel, video formunda yada bunların tamamını içerecek şekilde bizlere bizdiyoruzki@outlook.com adresinden mail olarak gönderebilirsiniz. İletinizi gönderirken isteğe bağlı olarak Adınızı Soyadınızı (yada belirlediğiniz bir kullanıcı adınızı), blog yada web sayfanız varsa URL bilgisi eklemeyi unutmayın. Çünkü oluşturduğunuz içeriğin altına sizin adınız ve varsa blog yada web site adresiniz yazılacaktır.(Tabi bu durum isteğe bağlıdır adınızı yada site adresinizi vermek zorunda değilsiniz)

                                                                                   Saygılarımızla ''Biz Diyoruz Ki'' Yönetim